Think Pink Grapefruit

Glossy Pops Cosmic Waves Think Pink Grapefruit to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym! Zawiera opalizujące, holograficzne drobinki!

Otwórz metaliczny top Pop, aby uzyskać pastelowy róż, holograficzny balsam do ust, pełen świeżo wyciśniętego grejpfruta. Odkręć opalizujący uchwyt, aby uzyskać pastelowy, różowy I holograficzny błyszczyk do ust o zapachu grejpfruta.

Krok 1. Błyszcz podczas nawilżania.

Krok 2. Świeć

Krok 3. Otrzymaj zaproszenie do VIP.

Playa Pomegranate

Glossy Pops Cosmic Waves PLAYA POMEGRANATE to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym! Zawiera opalizujące, holograficzne drobinki!

Otwórz metaliczny Pop, aby uzyskać pastelowo-fioletowy, holograficznie mieniący się balsam do ust o smaku granatu. Odkręć opalizujący uchwyt, aby uzyskać pastelowo-fioletowy, holograficzny, iskrzący błyszczyk do ust o zapachu granatu.

Krok 1. Błyszcz podczas nawilżania.

Krok 2. Świeć !

Krok 3. Otrzymaj zaproszenie do VIP.

Caribbean Coconut

Glossy Pops Cosmic Waves Caribbean Coconut to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym! Zawiera opalizujące, holograficzne drobinki!

Otwórz metaliczny top Glossy Pop, aby uzyskać holograficzny, lśniący balsam do ust w kolorze tropikalnej zieleni, pełen kokosowego zapachu, który zabierze Cię na Karaiby. Odkręć holograficzny uchwyt, aby uzyskać opalizujący błyszczyk o smaku tropikalnej zieleni.

Krok 1. Błyszczyk podczas nawadniania.

Krok 2. Blask dalej.

Krok 3. Otrzymaj zaproszenie do VIP

Blue Skies Fruit Punch

Glossy Pops Cosmic Waves Blue Skies Fruit Punch to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym! Zawiera opalizujące, holograficzne drobinki!

Otwórz metaliczny top Glossy Pop, aby uzyskać błękitny, holograficzny I połyskujący balsam do ust o zapachu owocowego ponczu, który ochładza Ciebie latem. Odkręć opalizujący uchwyt, aby uzyskać błękitny i połyskujący błyszczyk o smaku ponczu owocowego.

Krok 1. Błyszczyk podczas nawadniania.

Krok 2. Blask dalej.

Krok 3. Otrzymaj zaproszenie do VIP.