Bee Mine

Glossy Pops Novelty BEE MINE to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym!

Nie bójcie się!!! Czyż nasza miłość do miodu nie jest silniejsza niż nasz strach? Zainspirowany pasją do miodu, BEE MINE to niesamowicie pachnący, przeźroczysty, żółty balsam do ust, któremu nie sposób się oprzeć. Rozkoszuj się zapachem miodu w balsamie do ust. Nie zapomnij wykończyć warg naszym słodko pachnącym błyszczykiem.

Odchyl górną część Pop, aby uzyskać balsam do ust i posmaruj nim usta. Następnie odkręć słupek, aby uzyskać błyszczyk do ust.

Krok 1. Nawilżaj.

Krok 2. Błyszcz.

Krok 3. Powąchaj i czuj się tak słodko, bo taka już jesteś!

I See Flamingos

Glossy Pops Novelty I See Flamingos to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym!

Kto nie kocha flamingów ?? Nowy styl z naszych nowo zaprojektowanych kolekcji ! I SEE FLAMINGOS to niesamowicie pachnący bezbarwny różowy balsam do ust, któremu nie można się oprzeć. Zainspirowany ich niezaprzeczalnym pięknem, I See FLAMINGOS oddaje letni klimat. Ciesz się zapachem wanilii w naszym balsamie do ust. Nie zapomnij wykończyć warg naszym słodko pachnącym połyskiem.

Otwórz górę Pop, aby uzyskać balsam do ust i posmaruj nim usta. Następnie odkręć słupek, aby uzyskać błyszczyk. Za pomocą aplikatora rozprowadź go na ustach.

Krok 1) Nawilżaj.

Krok 2) Błyszcz.

Krok 3) Powąchaj i czuj się tak słodko, jesteś na to gotowa !

Mermaid Magic

Glossy Pops Novelty Mermaid Magic to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym!

MERMAID MAGIC to styl zainspirowany magiczną i majestatyczną syreną. Każda z nas może poczuć się jak boska księżniczka. MERMAID MAGIC to niesamowicie pachnący balsam do ust, któremu nie sposób się oprzeć. Ciesz się zapachem słodyczy w naszym bezbarwnym fioletowym balsamie do ust. Nie zapomnij wykończyć warg naszym słodko pachnącym błyszczykiem.

Odchyl górną część Glossy Pop, aby uzyskać balsam do ust i posmaruj nim usta. Następnie odkręć słupek, aby uzyskać błyszczyk i pomaluj nim usta.

Krok 1) Nawilżaj.

Krok 2) Błyszcz.

Krok 3) Powąchaj i czuj się tak słodko, jesteś na to gotowa !

Swan Lovers

Glossy Pops Novelty SWAN LOVERS to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym!

Sprawdź piękno naszego małego łabędzia. Styl z naszej nowo zaprojektowanej kolekcji. Inspirując się pięknem i wdziękiem, uważamy, że ważne jest, aby wszyscy czuli to samo. SWAN LOVERS to niesamowicie pachnący, przeźroczysty I biały balsam do ust, któremu nie można się oprzeć. Ciesz się zapachem mleczka kokosowego w balsamie do ust. Nie zapomnij wykończyć warg naszym słodko pachnącym błyszczykem. 

Odchyl górną część Pop, aby uzyskać balsam do ust i posmaruj nim usta. Następnie odkręć słupek, aby uzyskać błyszczyk i pomaluj nim usta.

Krok 1) Nawilżaj.

Krok 2) Błyszcz.

Krok 3)Powąchaj i czuj się tak słodko, bo taka już jesteś!

Toco Toucan

Glossy Pops Novelty Toco Toucan to nawilżający balsam do ust i błyszczyk w jednym!

TOCO TOUCAN to styl zainspirowany pięknymi lasami deszczowym., Tukany są kolorowe, przenikliwe i dodają uroku lasom deszczowym ;). TOCO TOUCAN to niesamowicie pachnący balsam do ust, któremu nie sposób się oprzeć. Ciesz się zapachem brzoskwini w naszym bezbarwnym, turkusowym balsamie do ust. Nie zapomnij wykończyć tej buzi naszym słodko pachnącym błyszczykiem.

Odchyl górną część Pop, aby uzyskać balsam do ust i posmaruj nim usta. Następnie odkręć słupek, aby uzyskać błyszczyk do ust.

Krok 1) Nawilżaj

Krok 2) Błyszcz.

Krok 3) Powąchaj i czuj się tak słodko, bo taka już jesteś!